Najważniejsze elementy umowy z salą weselną

Kiedy podpisujesz umowę z salę weselną, musisz pomyśleć o wielu aspektach. Jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać lub boisz się, że coś pominiesz przygotuj sobie wcześniej listę pytań i kwestie, które chcesz poruszyć przed podpisaniem umowy. Najlepiej jest kiedy idziecie oboje na to spotkanie, wówczas bez pośpiechu zadacie wszystkie pytania i dokładnie przeanalizujcieContinue reading „Najważniejsze elementy umowy z salą weselną”

Stół szwedzki na weselu – wszystko, co musisz wiedzieć!

Wybór odpowiedniego menu na wesele to ogromnie ważna sprawa. Przecież chcemy, aby gościom wszystko smakowało! Zależy nam też oczywiście na atrakcyjnym wyglądzie – szwedzki stół na weselu daje nam mnóstwo możliwości dekoracyjnych. Może być on ustawiony w formie stołu słodkiego lub pełnić rolę stanowiska z wiejskimi specjałami. Sprawdź, czy warto zamawiać stół szwedzki na weseleContinue reading „Stół szwedzki na weselu – wszystko, co musisz wiedzieć!”

Dodatki dla panny młodej

Przyszłe panny młode zwykle wiele czasu i energii poświęcają doborowi suknie ślubnej. Warto przy tej okazji pamiętać, że równie ważne są dodatki, które sprawią, że całość, w tym wyjątkowym dniu, będzie wyglądała idealnie. Najważniejsze dodatki ślubne Aby panna młoda wyglądała zjawisko i czuła się atrakcyjnie nie wystarczy piękna suknia. Niezbędne będą takie dodatki jak welonContinue reading „Dodatki dla panny młodej”

Plenerowe sesje ślubne

Przeniesienie się w plener było kolejnym krokiem w rozwoju zdjęć ślubnych. Stare, zasłużone, ale i wytarte wiekiem zdjęcia sprzed kościołów i z urzędów stanu cywilnego przeszły wreszcie do historii. Wśród najwspanialszych pomysłów na plenerowe sesje zdjęciowe można wymieniać wiele ciekawych pomysłów samych fotografów, jak i par. Poza popularnymi zdjęciami na tle natury znajdujemy wiele fotografiiContinue reading „Plenerowe sesje ślubne”